realitné služby

O mne

Volám sa Andrea Klučková a obchodovaniu s nehnuteľnosťami sa venujem od r. 2012, keď som sa pridala k najväčšej a najúspešnejšej realitnej sieti na svete.

Rozhodnutie pracovať v realitnom svete bolo jedným z mojich veľkých životných rozhodnutí. Rozhodnutie pracovať pre RE/MAX ale bolo jednoznačné a bez zaváhania. 

 

Prečo RE/MAX?

Tak ako mnohí iní ľudia, aj ja „idem“ po kvalite. Snažím sa kupovať pre seba a svoju rodinu kvalitné veci, ktoré majú svoje záruky. Spoločnosť RE/MAX mi dáva príležitosť poskytovať len tie najkvalitnejšie služby pre svojich klientov. Ako jediná realitná kancelária na trhu poskytuje na kvalitu servisu záruku.

 

Čo to znamená pre mojich klientov?

Môžete sa spoľahnúť na kvalitný servis, poctivý prístup,  zodpovednosť a spoľahlivosť.

Práca realitného makléra je častokrát znevažovaná, je to spôsobené negatívnymi skúsenosťami ľudí s neprofesionálnymi a neodbornými realitnými maklérmi. Je preto dôležité zveriť sa do rúk odborníka.

Kúpa a predaj nehnuteľnosti môže nastať len raz v živote človeka. Je to teda výnimočná životná situácia, z ktorej sa snažím urobiť pre Vás príjemný zážitok, bez napätia, stresu. Hľadám tie najvhodnejšie riešenia pre každého individuálne, pretože každá nehnuteľnosť a jej majiteľ sú jedineční.

Skúsenosti / ocenenia / certifikáty

power start
tom ferry
Certifikovaný partner druhého stupňa
RE/MAX top club
Five years RE/MAX
Top club gold

Uvažujete nad predajom Vašej nehnuteľnosti?

Nie ste si istí správnym nastavením predaja?

Zanechajte na seba kontakt, rada Vám poradím.

Potrebujete vyriešiť financovanie vašej nehnuteľnosti?

V spolupráci s našimi hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami vám viem zabezpečiť financovanie ušité vám na mieru. Podmienkou nie je vybratie si mojich ponúkaných nehnuteľností.

Preverte si vaše možnosti tu alebo zanechajte na seba kontakt.

Dôveryhodná značka