Spokojný klient je môj najväčší úspech. Všetkým klientom ponúkam maximálnu kvalitu služieb a tiež ľudskú podporu pri uskutočňovaní ich potrieb a realizácií ich plánov v súvislosti s predajom / kúpou nehnuteľnosti.

Veľmi ma teší, že už mnohým klientom som pomohla nájsť ich vysnívané bývanie.

Odovzdanie bytu
recenzie, hodnotenia, referencie
Pani Klučková bola jednou z mojich najlepších volieb, ktoré som spravila. Je veľmi profesionálna, vždy mi vedela super poradiť pri predaji bytu, bola veľmi priateľská, trpezlivá a ústretová, veľmi fair play nielen so mnou ako s predávajúcim bytu, ale taktiež aj s kupujúcim. V dnešnej dobe je naozaj veľmi málo takýchto ľudí, ktorí sú profici ale zároveň fair play s ľuským prístupom. Aj kvôli nej bol predaj bytu OK na obidvoch stranách (predávajúci - kupujúci). Ďakujem.
Ďakujeme za profesionálny prístup a poskytnutie kvalitných služieb. U p, Klučkovej oceňujeme aj ochotu pomôcť aj nad rámec jej povinností.
Celý proces bol v poriadku, realitná maklérka vyšla v ústrety - ak sa dalo. Komunikácia na dobrej úrovni. Pani realitnú maklérku určite odporúčam a verím, že sa jej bude aj naďalej dariť.
Pani Klučková bola naša maklérka pri predaji aj kúpe nehnuteľnosti a môžem len odporučiť. Je to maklérka, ktorá má prehľad, usretová a kedykoľvek je Vám k dispozícií, poradí, usmerní, všetko naplánuje tak aby to zapadalo do seba. Pani Klučková je profesionál. Ďakujem.
Tip top pristup aj komunikacia Za mna spokojnost ze to tak hladko prebehlo bez problemov
Pani Kluckova, vystupovala velmi profesionalne, vychadzala v ustrety obom stranam - predavajucemu aj kupujucim. Hladala najvhodnejsie riesenia pre obe strany. Mala velmi prijemne a ludske vystupovanie. Mlady clovek, ktory ma velku profesionalnu buducnost. S velkou uctou a vdakou dakujeme za profesionalne maklerske sluzby, ktore pre nas vykonala. S&J B
Pani maklerka Andrea Kluckova je clovek, ktory sa naozaj v svojom povolani nasiel. Dosledna odbornicka v obchode, ale zaroven ludska a prijemna osoba. Vyborna spolupraca. Dakujem krasne :)
S prácou p.Klučkovej sme boli nadmieru spokojní, jej empatický prístup a profesionálne znalosti dopomohli k úspešnému predaju nášho bytu.
Maklérka bola ochotná, pravidelne informovala, všetko zabezpečila.
Vše precizní
Profesionalne vystupovanie, ochota, dochvilnost, pripravenost.
Všetko bolo super. Pani maklérka našla dostatok záujemcov na kúpu nehnuteľnosti, mala profesionálne vystupovanie
Pani Kľučková je milá,príjemná a ohľaduplná. Pomohla mi.
Maximálna spokojnosť s p. maklerkou vždy bola k dispozícii s radou s usmernenim prijemna napomocna
Vyzdvihol by som profesionalitu, expertizu, flexibilitu, ludsky pristup a ochotu pomoct a vysvetlit.
Predávala som byt -výborná komunikácia,vysvetlenie možností plusov aj mínusov-darmo, sú v tom doma a robia to dobre,nemusela som chodiť na obhliadky,,všetky otázky promtne riešili s každou stranou.Prišla som už len podpisovať.Veľká vďaka-DOPORUČUJEM

 

Predané / prenajaté nehnuteľnosti

 

Garzónka, Rybničná ul., Bratislava III.

1-izbový byt, Račianska ul., Bratislava III.

3-izbový byt, Pribišova ul., Bratislava IV.

Malé objekty -garáž, Sibírska ul., Bratislava III.

4-izbový byt, Urban Residence, Bratislava II.

3- izbový byt, Hraničná ul., Bratislava II.

Garzónka, Gorkého ul., Bratislava I.

3-izbový byt, Muškátova ul., Bratislava II.